Odprawa roczna KPP w Sulęcinie

07-02-2018

Odprawa roczna KPP w Sulęcinie
6 lutego br. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki pracy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie za rok 2017. W spotkaniu wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Janiak, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, sądu oraz prokuratury. Podsumowania pracy sulęcińskiej Policji zaprezentował Komendant Powiatowy Policji w Sulęcinie nadkom. Radosław Kaczorowski.
Podczas swojego wystąpienia Komendant KPP nawiązywał do stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego, do współpracy z władzami samorządowymi, która korzystnie wpływa na podnoszenie efektywność pracy, a tym samym na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Komendant Kaczorowski podziękował wszystkim obecnym za współpracę, a funkcjonariuszom za liczne sukcesy oraz pozytywnie zakończone działania. Następnie głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jarosław Janiak, który podkreślił jak ważną rolę odgrywa współpraca z samorządami oraz przedstawił ocenę działań lubuskiej policji za 2017 rok.

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.