Kapsel Cross

08-02-2018

Kapsel Cross

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie na pierwszą po latach edycję Kapsel Cross. To zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu. To prawdopodobnie jedyna taka impreza w Polsce!
Zapraszamy 24 lutego, w sobotę od godziny 15:00 na rozgrywki znane nam wszystkim z dzieciństwa.

Kapsel Cross - Mistrzostwa Gry w Kapsle
24.02.2018r. (sobota)
Start: godz. 15:00
Przyjmowanie zgłoszeń do godziny 15:30
Afterparty: 19:00
Sala Konferencyjna SOK / Klub u Bulka - afterparty
Wpisowe na turniej: 15 zł
Afterparty w Klubie u Bulka: 5 zł

Przystosowaliśmy je do warunków i rzeczywistości klubowej, nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją. Odbędzie się ona na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja, a poza tym: kilka ton piasku, międzynarodowa impreza, dodatkowy tor z myślą o najmłodszych, świetna muzyka, sportowa batalia, bardzo atrakcyjne nagrody i genialna atmosfera. Czego chcieć więcej?

Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, dzięki czemu rywalizacja zyska na oprawie - zawody przewidziane są dla zawodników od 15 roku życia, ale przygotujemy także tor dla dzieci. O oprawę muzyczną zarówno w Sali Widowiskowej jak i w Klubie u Bulka, gdzie odbędzie się poturniejowe Afterparty w karaibskich rytmach zadbają dj-e.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, ale każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzyma: numer startowy, pamiątkowy medal oraz wstęp na Afterparty.

Wstęp jedynie na afterparty do klubu: 5 zł
Wpisowe na turniej: 15 zł

Zapisy poprzez platformę Facebook: https://web.facebook.com/KapselCross/plakat_960

Źródło: SOK

Załączniki:

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.