W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Kapsel Cross

08-02-2018

Kapsel Cross

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie na pierwszą po latach edycję Kapsel Cross. To zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu. To prawdopodobnie jedyna taka impreza w Polsce!
Zapraszamy 24 lutego, w sobotę od godziny 15:00 na rozgrywki znane nam wszystkim z dzieciństwa.

Kapsel Cross - Mistrzostwa Gry w Kapsle
24.02.2018r. (sobota)
Start: godz. 15:00
Przyjmowanie zgłoszeń do godziny 15:30
Afterparty: 19:00
Sala Konferencyjna SOK / Klub u Bulka - afterparty
Wpisowe na turniej: 15 zł
Afterparty w Klubie u Bulka: 5 zł

Przystosowaliśmy je do warunków i rzeczywistości klubowej, nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją. Odbędzie się ona na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja, a poza tym: kilka ton piasku, międzynarodowa impreza, dodatkowy tor z myślą o najmłodszych, świetna muzyka, sportowa batalia, bardzo atrakcyjne nagrody i genialna atmosfera. Czego chcieć więcej?

Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, dzięki czemu rywalizacja zyska na oprawie - zawody przewidziane są dla zawodników od 15 roku życia, ale przygotujemy także tor dla dzieci. O oprawę muzyczną zarówno w Sali Widowiskowej jak i w Klubie u Bulka, gdzie odbędzie się poturniejowe Afterparty w karaibskich rytmach zadbają dj-e.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, ale każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzyma: numer startowy, pamiątkowy medal oraz wstęp na Afterparty.

Wstęp jedynie na afterparty do klubu: 5 zł
Wpisowe na turniej: 15 zł

Zapisy poprzez platformę Facebook: https://web.facebook.com/KapselCross/plakat_960

Źródło: SOK

Załączniki:

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie. Pani Jolanta Zabłocka spełniła wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu Starosty Sulęcińskiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarządzenie Nr 16/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie oraz powołania komisji konkursowej i określenia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikające z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe!

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego informuje, że zgodnie z § 2 ust. 4 uchwały Rady Powiatu w Sulęcinie Nr XXVI/161/12 z dnia 27 listopada 2012 roku w sprawie ustalenia trybu i zasad przyznawania nagród finansowych dla najlepszych sportowców z Powiatu Sulęcińskiego, ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecień: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.