Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Mistrzynie Polski w narciarstwie biegowym z...

08-03-2018

Mistrzynie Polski w narciarstwie biegowym z SOSW w Sulęcinie!

Zakopane - Stolica Polskich Tatr - gościło w dniach 26 - 29 lutego 2018 r. uczestników Mistrzostw Polski w Narciarstwie Biegowym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem", które zrzesza sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Absolutną rewelacją zawodów rozgrywanych na trasach biegowych pod Kompleksem Średnich Skoczni im. Stanisława Marusarza okazała się Weronika Walicka, która zdobyła 2 złote medale

zdobywając tytuł Mistrzyni Polski, w kategorii dziewcząt młodszych do 16 lat, w biegu na dochodzenie na 1200 m stylem dowolnym oraz w sprincie na 1 km również stylem dowolnym. Rewelacyjnie wypadła również Karolina Szwaczuk, która zdobyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w biegu na 2,5 km stylem dowolnym oraz brązowy medal w sprincie na 1 km techniką dowolną dziewcząt starszych. Województwo Lubuskie w tych zawodach reprezentowało pięcioro uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie pod opieką trenera Ireneusza Góry - nauczyciela w SOSW. Zakopane powitało narciarzy wspaniałą zimą: ponad metr śniegu i mróz sięgający poniżej 20°C i jak się okazało była to idealna pogada do osiągania wspaniałych wyników przez sulęcińskich narciarzy! Z bardzo dobrej strony pokazali się pozostali nasi uczniowie startujący w sprincie na 1 km w kategorii dziewcząt i chłopców starszych: Laura Walicka - 6 miejsce, Kamil Szałachowski - 9 miejsce, Dariusz Kaczorowski - 13 miejsce.

Jestem pełen podziwu, że moi zawodnicy tak dobrze radzili sobie nie tylko z rywalami i bardzo wymagającymi trasami, ale i tęgim mrozem. Ciężkie treningi na obozie w Jagniątkowie w grudniu oraz na konsultacji narciarskiej w Jakuszycach w styczniu przyniosły planowany efekt. Jestem z nich bardzo dumny i serdecznie im gratuluję.

Ireneusz Góra

 

Źródło: SOSW, nauczyciel Ireneusz Góra

 

Galeria

OGŁOSZENIA

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta