yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Dzień Kobiet

09-03-2018

Dzień Kobiet
W dniu 7 marca br. w naszym ośrodku kultury odbył się wyjątkowy Dzień Kobiet. O godzinie 18:00 miała miejsce wystawa pod hasłem „Kobiety o kobietach". W Sali Wystawowej gościliśmy trzy artystki: dwie malarki - Martę Wilkicką, Annę Zawadzką-Dziudę oraz projektantkę ubioru - Natalię Ślizowską. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, duże poruszenie wywołała kolekcja ubrań oraz dodatków Natalii Ślizowskiej.
Takich atrakcji jeszcze w SOK nie było! Nie zabrakło także amatorów akwareli oraz pięknych kresek zaproszonych artystek... Tuż po wernisażu spotkaliśmy się w klimatycznej piwnicy Klubu u Bulka na koncercie Janusza Radka. Było nastrojowo - wokalista wprowadził widownię w wyjątkowy nastrój. Dziękujemy za ten wieczór.

Źródło: SOK

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.