Dzień Kobiet

09-03-2018

Dzień Kobiet
W dniu 7 marca br. w naszym ośrodku kultury odbył się wyjątkowy Dzień Kobiet. O godzinie 18:00 miała miejsce wystawa pod hasłem „Kobiety o kobietach". W Sali Wystawowej gościliśmy trzy artystki: dwie malarki - Martę Wilkicką, Annę Zawadzką-Dziudę oraz projektantkę ubioru - Natalię Ślizowską. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, duże poruszenie wywołała kolekcja ubrań oraz dodatków Natalii Ślizowskiej.
Takich atrakcji jeszcze w SOK nie było! Nie zabrakło także amatorów akwareli oraz pięknych kresek zaproszonych artystek... Tuż po wernisażu spotkaliśmy się w klimatycznej piwnicy Klubu u Bulka na koncercie Janusza Radka. Było nastrojowo - wokalista wprowadził widownię w wyjątkowy nastrój. Dziękujemy za ten wieczór.

Źródło: SOK

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: