Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Dla Pań...

09-03-2018

Dla Pań...

„ Nie tylko w Dniu Kobiet bądźmy dla Pań mili. Bo co byśmy bez nich Panowie zrobili?"

Czym byłby świat bez kobiet - matek, babć, żon, córek? Każdy z nas wiele im zawdzięcza. Dlatego 8 marca, w Dzień Kobiet także w naszym Domu odbyła się uroczystość związana z tym świętem. Tegoroczne obchody Dnia Kobiet pięknymi życzeniami rozpoczęła Pani Małgorzata Tomczak - zastępca dyrektora DPS.

W programie dedykowanym wszystkim Paniom pojawiły się wesołe wiersze oraz piosenki. Był też prezent instrumentalno-muzyczny, czyli „ Marsz turecki", „El condor pasa" czy „ Samotny pasterz" w wykonaniu zespołu Rytmo. Zebrani na uroczystości Mieszkańcy mieli możliwość wspólnego śpiewania znanych i lubianych piosenek. Sympatyczne spotkanie „okraszone" pachnącą kawką i słodkim ciastem było okazją do lepszego poznania i wzajemnej integracji mieszkańców naszego Domu.

 

Źródło: DPS

Galeria

OGŁOSZENIA

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta