Rozbudowa SOSW w Sulęcinie

29-03-2018

Rozbudowa SOSW w Sulęcinie

baner_soswrece_7617

Trwają prace nad rozbudową Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie. Na realizację tego zadania Powiat Sulęciński pozyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020. Głównym celem projektu jest poprawa jakości infrastruktury oświatowej

w Powiecie Sulęcińskim, podnosząca jakość kształcenia w obszarze kompetencji kluczowych (matematycznych, przyrodniczych, informatycznych) i wyrównująca szanse rozwojowe osób niepełnosprawnych, uczniów szkolnictwa specjalnego z obszarów wiejskich i małych miast.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.