Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE

30-03-2018

Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE
Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE. Przegląd odbędzie się w dniach 05.04. br. oraz 14.04. br. Współorganizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Animacji Kultury.

W dniu 5 kwietnia (czwartek) w Klubie u Bulka o godzinie 10:00 odbędzie się Lubuski Konkurs Recytatorski. Do tej pory zgłosiło się do nas ponad sześćdziesięciu uczestników z całego powiatu. Na scenie usłyszymy zatem utwory w interpretacji najzdolniejszych recytatorów z Sulęcina, Lubniewic, Torzymia oraz Krzeszyc.

Laureaci nominowani zostaną do prezentacji wojewódzkich.

Dnia 14 kwietnia br. zapraszamy na Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki. Wydarzenie rozpocznie się od godziny 16:00. Miejsce: Sala Konferencyjna SOK.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej współorganizatora: www.rcak.pl

Źródło: SOK