Kino objazdowe w SOK

05-04-2018

Kino objazdowe w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe: Gnomeo i Julia: Tajemnica Zaginionych Krasnali oraz Pitbull: Ostatni Pies
DATA: 20.04.2018r. (piątek)

Gnomeo i Julia: Tajemnica Zaginionych Krasnali
Godzina projekcji: 17:00
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

Pitbull: Ostatni Pies
Godzina projekcji: 19:00
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

* Grupa zorganizowana = min. 15 osób
Rezerwacja internetowa od linkiem - http://www.film.opole.pl/
Więcej informacji pod nr tel. 95 755 24 77

Gnomeo i Julia: Tajemnica Zaginionych Krasnali

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc... Sherlock Gnom.
Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem - Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Pitbull: Ostatni Pies

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa...

kino_w_sok__kwiecie_20181_1000

Źródło: SOK

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.