Lubuski Konkurs Recytatorski PRO ARTE

09-04-2018

Lubuski Konkurs Recytatorski PRO ARTE
5 kwietnia (czwartek) w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (Klub u Bulka) odbyły się powiatowe prezentacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach cyklu eliminacji powiatowych PRO ARTE. Rada Artystyczna w składzie: Katarzyna Gardziejewska, Natalia Januszkiewicz oraz Sławomir Kaczmarek postanowiła nominować do finału wojewódzkiego dziewięciu uczestników z trzech kategorii wiekowych.

I kategoria wiekowa (klasy I-III szkół podstawowych)
1. Emilia Szpilarska (Szkoła Podstawowa w Torzymiu)
2. Marta Kręcichwost (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach)
3. Joanna Niedziela (Zespół Edukacyjny - Gądków Wielki)

II kategoria wiekowa (klasy IV-VI szkół podstawowych)
1. Martyna Tymkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie)
2. Anna Martin (Szkoła Podstawowa w Krzeszycach)
3. Igor Plachimowicz (Zespół Edukacyjny - Gądków Wielki)

III kategoria wiekowa (klasy VII szkół podstawowych oraz II i III gimnazjum)
1. Klaudia Habura (Szkoła Podstawowa w Torzymiu)
2. Antonina Taszarek (Szkoła Podstawowa w Torzymiu)
3. Amelia Kurz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie)

Rada Artystyczna postanowiła także dodatkowo wyróżnić 12 osób. Brawa należą się zatem: Marlenie Milke (Szkoła Podstawowa nr 2 w Sulęcinie), Alicji Kuźmickiej (Szkoła Podstawowa nr 2 w Sulęcinie), Adriannie Raczykowskiej (Szkoła Podstawowa w Krzeszycach), Feliksowi Stankiewiczowi (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach), Tomaszowi Środzie (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach), Oliwii Wierzbińskiej (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach), Ninie Więckowicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Sulęcinie), Alicji Przybyłek (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach), Idze Raczykowskiej (Szkoła Podstawowa w Krzeszycach), Emilii Nawrockiej (Szkoła Podstawowa w Krzeszycach), Annie Kargul (Szkoła Podstawowa w Lubniewicach) oraz Oldze Barwińskiej (Szkoła Podstawowa w Torzymiu).

Serdeczne gratulacje!

Źródło: SOK

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.