Najlepsi Sportowcy Powiatu Sulęcińskiego

10-04-2018

Najlepsi Sportowcy Powiatu Sulęcińskiego
W dniu 10 kwietnia br. na posiedzeniu Zarządu Powiatu Sulęcińskiego Starosta Adam Basiński wręczył nagrody finansowe dla najlepszych sportowców Powiatu Sulęcińskiego.  Wśród nagrodzonych znaleźli się : Laura Walicka, która zdobyła złoty medal w biegu na 50m stylem klasycznym na Światowych Zimowych Igrzyskach „Olimpiad Specjalnych" w Ramsau - Austria (marzec 2017 r.), Tomasz Blatkiewicz, który zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą
oraz brązowy medal w rzucie dyskiem podczas Otwartych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkoatletyce w Białymstoku (23 - 25 czerwca 2017 r.) oraz Robert Aleksandrowicz za zdobycie brązowego medalu w grze pojedynczej mężczyzn podczas 38. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie w Zielonce (9-11 czerwca 2017 r.). Sportowcy zostali wyróżnieni na podstawie uchwały nr 161/359/18 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 28 marca 2018 r. w sprawie przyznania nagrody finansowej najlepszym sportowcom z Powiatu Sulęcińskiego w 2017 r.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.