Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

„Dualny system kształcenia zawodowego szansą na...

17-04-2018

„Dualny system kształcenia zawodowego szansą na rozwój Euroregionu Pro Europa Viadrina
10 kwietnia 2018 r. delegacja składająca się z przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Sulęcinie oraz Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wzięła udział w wizycie studyjnej we Frankfurcie nad Odrą, zorganizowanej w ramach projektu pn. „Dualny system kształcenia zawodowego szansą na rozwój Euroregionu Pro Europa Viadrina".
W ramach wizyty delegacja Powiatu Sulęcińskiego spotkała się z przedstawicielami partnera Projektu: Ponadzakładowego Centrum Kształcenia Zawodowego branży budowlanej we Frankfurcie nad Odrą, a także z przedstawicielami Zespołu Szkół Średnich we Frankfurcie nad Odrą oraz Jobcenter. Polska delegacja zwiedziła instytucje zajmujące się kształceniem zawodowym na terenie Frankfurtu oraz zapoznała się z zasadami funkcjonowania i rolą jaką instytucje te odgrywają w systemie dualnego kształcenia zawodowego w Brandenburgii. W ramach projektu planuje się także zorganizowanie polsko-niemieckiej konferencji naukowej mającej na celu wypracowanie modelu wsparcia istniejących systemów kształcenia zawodowego w Polsce i Niemczech.
Projekt współfinansowany w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Pro Europa Viadrina, ze środków Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia - Polska 2014-2020. 
 
dualny_systemlogotypy_5071

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta