Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki

17-04-2018

Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki
Za nami Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki, który odbył się w ramach cyklu eliminacji powiatowych PRO ARTE. Współorganizatorem wydarzenia było Regionalne Centrum Animacji Kultury. Przegląd odbył się w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 16:00 w Sali Konferencyjnej SOK.W wydarzeniu udział wzięło 24 uczestników: ośmiu reprezentantów Sceny Młodzieżowej oraz szesnastu Sceny Dziecięcej.
Rada Artystyczna w składzie: Patrycja Kamola (przewodnicząca), Łukasz Łyczkowski oraz Radosław Sroka postanowili wyróżnić następujące osoby:
Wiktorię Galońską, Antoninę Taszarek, Oliwię Niekrasz, Paulinę Dulik, Maksymiliana Wójcika oraz Aleksandrę Skrzypczak.
Nominacje do prezentacji wojewódzkich uzyskali:
Scena Dziecięca: Hanna Ciesielska, Julia Kowalew, Julia Bosiacka.
Scena Młodzieżowa: Amelia Bednarczyk, Maria Martin oraz Ewelina Kaszuba.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: SOK