Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki

17-04-2018

Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki
Za nami Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki, który odbył się w ramach cyklu eliminacji powiatowych PRO ARTE. Współorganizatorem wydarzenia było Regionalne Centrum Animacji Kultury. Przegląd odbył się w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 16:00 w Sali Konferencyjnej SOK.W wydarzeniu udział wzięło 24 uczestników: ośmiu reprezentantów Sceny Młodzieżowej oraz szesnastu Sceny Dziecięcej.
Rada Artystyczna w składzie: Patrycja Kamola (przewodnicząca), Łukasz Łyczkowski oraz Radosław Sroka postanowili wyróżnić następujące osoby:
Wiktorię Galońską, Antoninę Taszarek, Oliwię Niekrasz, Paulinę Dulik, Maksymiliana Wójcika oraz Aleksandrę Skrzypczak.
Nominacje do prezentacji wojewódzkich uzyskali:
Scena Dziecięca: Hanna Ciesielska, Julia Kowalew, Julia Bosiacka.
Scena Młodzieżowa: Amelia Bednarczyk, Maria Martin oraz Ewelina Kaszuba.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: SOK

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.