"Szlakiem Cichociemnych"

07-05-2018

W dniach 20-22.04.2018 roku w Sulęcinie odbył się XI Rajd Harcerski Czerwona Jedynka "Szlakiem Cichociemnych". Jak co roku wzięła w nim udział liczna grupa harcerzy z terenu całego województwa lubuskiego. Uczestnicy tegorocznego rajdu rywalizowali ze sobą na dwóch trasach: starszoharcerskiej pod patronatem Starosty Sulęcińskiego Adama Basińskiego
oraz wędrowniczej pod patronatem Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta. Na harcerzy czekało mnóstwo zadań, przeszkód, ale również liczne atrakcje. Ostatniego dnia Rajdu każdy z uczestników otrzymał upominki za udział w XI Rajdzie Harcerskim Czerwona Jedynka „Szlakiem Cichociemnych", a zwycięskie patrole puchary oraz nagrody.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.