Spotkanie z przedsiębiorcami

14-05-2018

Spotkanie z przedsiębiorcami

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego organizuje spotkanie biznesowe z grupą przedsiębiorców z partnerskiego regionu - chińskiej Prowincji Hainan, reprezentujących różnorodne branże m.in.:
• turystyka, rekreacje, projekty hotelowe, inwestycje w infrastrukturę turystyczną;
• marketing, organizacja konferencji;

• przetwarzanie oraz sprzedaż diamentów i biżuterii oraz towarów luksusowych;
• produkcja i sprzedaż surowców, półproduktów oraz produktów kosmetycznych;
• usługi IT dla branży medycznej;
• produkty biologiczne, aparatura i przyrządy medyczne;
• import i eksport chińskich roślin leczniczych, produktów ochrony zdrowia, żywności, kosmetyków;
• sprzęt biurowy, produkty komunikacyjne, sprzęt ochrony środowiska, produkty cyfrowe, sprzęt CCTV;
• przemysł spożywczy (produkcja wołowiny, eksport ryb i owoców morza, przetwórstwo rybne);
• nowoczesne rolnictwo;
• sprzedaż porcelany, ceramiki, armatury sanitarnej.

Spotkanie odbędzie się dnia 22 maja 2018 r. (wtorek), o godz. 09.00 w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego (ul. Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra), budynek Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniach B2B należy przesyłać do dnia 18 maja 2018 r. (piątek) do godz. 10.00 na adres e-mail: coi@lubuskie.pl
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy wraz z profilem jej działalności, informację z firmami z jakich branż chcieliby Państwo podjąć współpracę oraz imię i nazwisko osoby/osób, które będą reprezentować Państwa firmę podczas spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Źródło: Urząd Marszałkowski

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: