Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Inwalidy

16-05-2018

Międzynarodowy Dzień Inwalidy
Koło Łowieckie "Dzik" ze Słońska serdecznie zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawe z terenu Powiatu Sulęcińskiego na obchody Międzynarodowego Dnia Inwalidy.  Uroczystości odbędą się 26 maja, o godzinie 11.00 na terenie Stanicy Łowieckiej" Kniejówka" w Ownicach. Wstęp jest bezpłatny.
Celem imprezy jest integracja wszystkich osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz zapoznanie się z kulturą łowiecką - podkreśla Franciszek Jamniuk - Prezes Koła Łowieckiego "DZIK". Podczas tego wydarzenia na uczestników imprezy czekać będą liczne atrakcje sportowo- artystycznye, m.in.: konkursy plastyczne, karaoke, turniej strzelecki. Gwiazdą muzyczną będzie formacja JACARO.
 
 
jacaro_foto_plakat_1772
 
 
Źródło: Koło Łowieckie "Dzik" w Słońsku
OGŁOSZENIA

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta