Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego!

25-06-2018

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego!
22 czerwca br. młodzież sulęcińskich szkół oficjalnie rozpoczęła wakacje! Wśród zaproszonych na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 gości był Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, który życzył wszystkim udanych wakacji i niezapomnianych wrażeń. Za wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz liczne osiągnięcia naukowe i sportowe Dyrektorzy szkół nagrodzili uczniów upominkami.
Nie zabrakło występów artystycznych: był śpiew, taniec oraz prezentacja zawodów. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Życzymy pogodnych i pełnych wspomnień wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: