Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Licealiści zakończyli naukę

25-06-2018

Licealiści zakończyli naukę
Nagrody dla uczniów, kwiaty dla nauczycieli. 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Był to rok ciężkiej ale z pewnością wartej wysiłku pracy, gdyż każda z klas zmierza do najwyższego wyniku na świadectwie maturalnym.
Pani Dyrektor Aleksandra Jasicka-Szabat złożyła uczniom życzenia, aby nadchodzące wakacje, były dla nich czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód, by na kolejny rok szkolny wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań i zadań, realizacji marzeń i planów. Podziękowała nauczycielom oraz rodzicom za życzliwą i troskliwą współpracę. Natomiast Pan Tomasz Prozorowicz Wicestarosta Powiatu Sulęcińskiego, życzył uczniom i nauczycielom wspaniałych i beztroskich wakacji. Podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem (biało-czerwonym paskiem) dla uczniów o wysokich wynikach w nauce oraz nagrody i upominki dla uczniów za udział w konkursach oraz zawodach sportowych. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać dwóch piosenek w wykonaniu Sandry Dorociak i Adrianny Szejdurskiej. Teraz mamy czas na chwilę odetchnienia od murów szkolnych i realizację własnych planów wakacyjnych. Spotkamy się z pewnością w tym samym miejscu we wrześniu, witając nowe klasy i rozpoczynając dalszą naukę, gdyż tak jak mawiał Seneka Młodszy "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia." Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, naszym koleżankom i kolegom oraz rodzicom życzymy wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego naj..., naj..., najlepszego!

Do zobaczenia we wrześniu.


Źródło: I LO, Mateusz Hurban ucz. klasy I a

Galeria

OGŁOSZENIA

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta