yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Licealiści zakończyli naukę

25-06-2018

Licealiści zakończyli naukę
Nagrody dla uczniów, kwiaty dla nauczycieli. 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Był to rok ciężkiej ale z pewnością wartej wysiłku pracy, gdyż każda z klas zmierza do najwyższego wyniku na świadectwie maturalnym.
Pani Dyrektor Aleksandra Jasicka-Szabat złożyła uczniom życzenia, aby nadchodzące wakacje, były dla nich czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód, by na kolejny rok szkolny wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań i zadań, realizacji marzeń i planów. Podziękowała nauczycielom oraz rodzicom za życzliwą i troskliwą współpracę. Natomiast Pan Tomasz Prozorowicz Wicestarosta Powiatu Sulęcińskiego, życzył uczniom i nauczycielom wspaniałych i beztroskich wakacji. Podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem (biało-czerwonym paskiem) dla uczniów o wysokich wynikach w nauce oraz nagrody i upominki dla uczniów za udział w konkursach oraz zawodach sportowych. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać dwóch piosenek w wykonaniu Sandry Dorociak i Adrianny Szejdurskiej. Teraz mamy czas na chwilę odetchnienia od murów szkolnych i realizację własnych planów wakacyjnych. Spotkamy się z pewnością w tym samym miejscu we wrześniu, witając nowe klasy i rozpoczynając dalszą naukę, gdyż tak jak mawiał Seneka Młodszy "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia." Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, naszym koleżankom i kolegom oraz rodzicom życzymy wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego naj..., naj..., najlepszego!

Do zobaczenia we wrześniu.

Źródło: I LO, Mateusz Hurban ucz. klasy I a

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.