Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

Letni piknik w „Turskim Domu”

28-06-2018

Letni piknik w „Turskim Domu”
„Lato, pobądź z nami. Lato, nie uciekaj. Dom daleko, gwar daleko, ale blisko rzeka. Nie licz nam kukułko, ile dni zostało, bo letniego szczęścia dla nas zawsze będzie mało". Miłym akcentem na zakończenie miesiąca czerwca był letni Piknik połączony z Biesiadą imieninową dla Mieszkańców Turskiego Domu.
Wśród zaproszonych na piknik gości znaleźli się: Starosta Sulęciński - Adam Basiński, Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie Andrzej Stefan Żelechowski oraz w im. Kierownika PCPR w Sulęcinie - Agata Gierońska.
Spotkanie rozpoczęto muzycznym prezentem w wykonaniu instrumentalnej grupy Rytmo z „Turskiego Domu". Z prezentem wokalnym przybyła również, na zaproszenie Dyrekcji Domu - Ola Kuzajewska - młoda, uzdolniona laureatka licznych konkursów wokalnych.
Podopieczni poszczególnych oddziałów Domu stworzyli drużyny i rywalizowali z sobą w wielu ciekawych, specjalnie przygotowanych na tę okoliczność konkurencjach. Mieszkańcy mogli sprawdzić swoje możliwości m.in. w. quizie historycznym na 100 -lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, w konkursie muzycznym „Jaka to melodia patriotyczna ", „ Czy wiesz co jesz", a także „Bajkowe kalambury". Beztroskie, piknikowe chwile umilane były również konkurencjami o charakterze sportowym. Mieszkańcy reprezentujący poszczególne oddziały otrzymali drobne upominki. Klimat biesiady podsycały przysmaki kulinarne przygotowane przez „kuchnię turskiego domu".
 
 
Źródło: DPS Tursk

Galeria

OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta