Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Letni piknik w „Turskim Domu”

28-06-2018

Letni piknik w „Turskim Domu”
„Lato, pobądź z nami. Lato, nie uciekaj. Dom daleko, gwar daleko, ale blisko rzeka. Nie licz nam kukułko, ile dni zostało, bo letniego szczęścia dla nas zawsze będzie mało". Miłym akcentem na zakończenie miesiąca czerwca był letni Piknik połączony z Biesiadą imieninową dla Mieszkańców Turskiego Domu.
Wśród zaproszonych na piknik gości znaleźli się: Starosta Sulęciński - Adam Basiński, Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie Andrzej Stefan Żelechowski oraz w im. Kierownika PCPR w Sulęcinie - Agata Gierońska.
Spotkanie rozpoczęto muzycznym prezentem w wykonaniu instrumentalnej grupy Rytmo z „Turskiego Domu". Z prezentem wokalnym przybyła również, na zaproszenie Dyrekcji Domu - Ola Kuzajewska - młoda, uzdolniona laureatka licznych konkursów wokalnych.
Podopieczni poszczególnych oddziałów Domu stworzyli drużyny i rywalizowali z sobą w wielu ciekawych, specjalnie przygotowanych na tę okoliczność konkurencjach. Mieszkańcy mogli sprawdzić swoje możliwości m.in. w. quizie historycznym na 100 -lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, w konkursie muzycznym „Jaka to melodia patriotyczna ", „ Czy wiesz co jesz", a także „Bajkowe kalambury". Beztroskie, piknikowe chwile umilane były również konkurencjami o charakterze sportowym. Mieszkańcy reprezentujący poszczególne oddziały otrzymali drobne upominki. Klimat biesiady podsycały przysmaki kulinarne przygotowane przez „kuchnię turskiego domu".
 
 
Źródło: DPS Tursk

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta