Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

Jubileusz Rudnicy

10-07-2018

Jubileusz Rudnicy
W miniony weekend mieszkańcy Rudnicy świętowali 480-lecie swojej miejscowości oraz 40-lecie Klubu Sportowego Kosmos 78. Z tej okazji Przewodniczący Rady Powiatu Sulęcińskiego Tadeusz Dąbroś oraz Starosta Sulęciński Adam Basiński pogratulowali władzom gminy dotychczasowych osiągnięć oraz życzyli Mieszkańcom Rudnicy wytrwałości w realizacji zamierzeń, które pozwolą na dalszy rozwój ich Małej Ojczyzny.
Na uczestników festynu czekało wiele atrakcj: rozgrywki piłkarskie, dmuchane zamki, a także wystawa "Historia naszej wsi". 

Galeria

OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta