Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

Transgraniczna aktywność sportowa i rekreacyjna

11-07-2018

Transgraniczna aktywność sportowa i rekreacyjna

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie oraz Powiat Sprewa-Nysa ogłaszają konkurs pod hasłem: "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", którego celem jest kształtowanie nowoczesnego i innowacyjnego wizerunku regionu poprzez propagowanie najlepszych przedsięwzięć urbanistyczno-architektonicznych

oraz promocja rozwiązań tworzących nową jakość przestrzeni w Województwie Lubuskim i Powiecie Sprewa-Nysa.

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do realizacji spełniających wymagania regulaminowe. Termin naboru zgłoszeń upływa 10 sierpnia 2018 r. Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela współorganizator konkursu-WOSiR Drzonków, tel 68 321 43 44.

 

OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta