Nabór wniosków o powierzenie grantu

12-07-2018

Nabór wniosków o powierzenie grantu
Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabory Wniosków o powierzenie grantu:
Nabór nr 1/2018/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna
Nabór nr 2/2018/G dla przedsięwzięcia 1.3.1. Wydarzenia aktywizacyjne i integracyjne oraz kultywowanie lokalnych tradycji
Nabór nr 3/2018/G dla przedsięwzięcia 1.3.2 Działania informacyjno/promocyjne.
O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.
Ogłoszenia oraz niezbędne załączniki znajdują się na stronie: www.kst-lgd.pl w zakładce NABORY WNIOSKÓW lub pod linkiem: http://kst-lgd.pl/OGLOSZENIE-NABOROW-WNIOSKOW-O-POWIERZENIE-GRANTU-NABORY-NR-1-2018-G-2-2018-G-3-2018-G

plakatmg_638_01

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.