Nabór wniosków o powierzenie grantu

12-07-2018

Nabór wniosków o powierzenie grantu
Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabory Wniosków o powierzenie grantu:
Nabór nr 1/2018/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna
Nabór nr 2/2018/G dla przedsięwzięcia 1.3.1. Wydarzenia aktywizacyjne i integracyjne oraz kultywowanie lokalnych tradycji
Nabór nr 3/2018/G dla przedsięwzięcia 1.3.2 Działania informacyjno/promocyjne.
O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.
Ogłoszenia oraz niezbędne załączniki znajdują się na stronie: www.kst-lgd.pl w zakładce NABORY WNIOSKÓW lub pod linkiem: http://kst-lgd.pl/OGLOSZENIE-NABOROW-WNIOSKOW-O-POWIERZENIE-GRANTU-NABORY-NR-1-2018-G-2-2018-G-3-2018-G

plakatmg_638_01

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: