FOLKOWE LUBNIEWICE

23-07-2018

FOLKOWE LUBNIEWICE
Gminny Ośrodek Kultury "Pod Morwą" zaprasza: FOLKOWE LUBNIEWICE - 28 lipca 2018r. od godz. 15.00 na Lubniewicki Rynek.
Folkowe Lubniewice to cykliczna impreza plenerowa, której nadrzędnym celem jest pokazanie wielokulturowości terenu Pogranicza.
Sięgamy zarówno do różnych odmian folku polskiego, jak i europejskiego, aby równocześnie pokazać, że muzyka folkowa ma bardzo różne oblicza. Staramy się zapraszać nietuzinkowych wykonawców, uznane amatorskie kapele i zespoły taneczne. W tym roku ponownie zobaczymy energetyczny i zróżnicowany pokaz dziecięcego zespołu tanecznego Moraczewo. Naszym gościem będzie kapela Drewutnia, a folklorystyczny wieczór zakończymy koncertem Megitzy.

PROGRAM:
15.00-jarmark folkowy, spotkanie z potrawą lokalną
17.00-stoiska animacyjne
18.00-rozpoczęcie wydarzeń na scenie
18.30-dziecięcy zespół taneczny MORACZEWO
19.30-koncert zespołu DREWUTNIA
21.00-koncert zespołu MEGITZA

folkowe2018jpg_1024

Źródło:Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.