Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

„Przepraszamy za usterki”

26-07-2018

„Przepraszamy za usterki”
Puste półki w sklepach, kolejki i komitety kolejkowe - czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej każdemu kojarzą się z czymś innymi. Nie zmienia to jednak faktu, że wspomnienia te wyzwalają zawsze sentyment i uśmiech na twarzy. Może to ich absurdalność? A może to, że czasy te były bardziej beztroskie, a zabawy i potańcówki bardziej huczne?

21 lipca po raz kolejny przenieśliśmy się w czasie. Na parkingu przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury zaparkowały stare samochody. W holu SOK pojawiły się meble z epoki, dywany, telefony, zabawki, gry i wiele innych przedmiotów kojarzonych z PRL-em. Na stołach zagościły białe obrusy, kwiaty w butelkach po coca-coli, kryształowe popielniczki i „Trybuna ludu". Menu tego wieczoru również wpisywało się w ówczesne trendy . Królowały śledzie, seta i galareta oraz pajda chleba ze smalcem i ogórkiem.

Na parkiecie bawili się charakterystyczni obywatele w barwnych koszulach, kolorowych krawatach, butach „na słoninie" bądź mokasynach, koniecznie w parze z białymi skarpetkami. Panie ubrane w plisowane spódnice, dzwony, garsonki z wszytymi poduszkami. Nie obeszło się bez misternie ułożonych fryzur. Dźwięki utworów z czasów PRL-u sprawiły, że od początku do końca parkiet był pełen roztańczonych par. Kolejna, trzecia edycja kultowej już imprezy „Przepraszamy za usterki" za nami. Widzimy się za rok!

Źródło: SOK

Fot. Krzysztof Nesterowicz

 

Galeria

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta