Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

"Tytani w trasie"

27-07-2018

W dniach 24-25 lipca na terenie Powiatu Sulęcińskiego, a dokładnie w Gminie Krzeszyce przebywała grupa entuzjastów na wozach konnych, zrzeszonych w Klubie Sportowym Hodowli Koni Zimnokrwistych Brueck, tzw. „Tytani w trasie". Celem tej inicjatywy jest uczczenie pamięci przodków, którzy przejeżdżali tą trasą historyczną przez rejony Europy w celach handlowych.
Podróż trasą o długości 2300 km rozpoczęto 18 lipca br. w Brandenburskim Brück, a planowane zakończenie zaplanowano na październik w miejscowości Wielikij Nowgorod (Rosja). Ideą przyświecającą „Tytanom w trasie" jest hasło „Europa to my, konie przynoszą pokój". Podróż trasą, która przebiega przez 6 państw ma być symbolem jednoczenia oraz wolnej Europy.
 
 
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszycach

Galeria

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta