Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

XV edycja AGRAFKA CUP!

27-07-2018

XV edycja AGRAFKA CUP!
W słoneczną niedzielę 22 lipca br. w Chartowie odbył się XV Turniej Piłki Nożnej Agrafka Cup. Jak co roku przedsięwzięcie objął patronatem Starosta Sulęciński Adam Basiński. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka wsi Chartów oraz Stowarzyszenie Sportowe Agrafka Chartów.
W turnieju wzięły udział zarówno drużyny z terenu Powiatu Sulęcińskiego, a także z Powiatu Słubickiego. Po zaciętych zmaganiach zwycięstwo odniosła drużyna Fregata Słońsk. Dla uczestników imprezy Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji m.in.: parada motocyklowa z udziałem motorów z lat 60 oraz nowszych egzemplarzy oraz akademia plastyczna dla dzieci.
Głównym celem, przyświecającym organizacji turnieju była zbiórka środków na remont zabytkowego kościoła. Dzięki życzliwości uczestników turnieju udało się zebrać ponad 5 tyś. zł. Serdecznie wszystkim dziękujemy!

Źródło: Krzysztof Skrzypnik

 

Galeria

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta