XV edycja AGRAFKA CUP!

27-07-2018

XV edycja AGRAFKA CUP!
W słoneczną niedzielę 22 lipca br. w Chartowie odbył się XV Turniej Piłki Nożnej Agrafka Cup. Jak co roku przedsięwzięcie objął patronatem Starosta Sulęciński Adam Basiński. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka wsi Chartów oraz Stowarzyszenie Sportowe Agrafka Chartów.
W turnieju wzięły udział zarówno drużyny z terenu Powiatu Sulęcińskiego, a także z Powiatu Słubickiego. Po zaciętych zmaganiach zwycięstwo odniosła drużyna Fregata Słońsk. Dla uczestników imprezy Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji m.in.: parada motocyklowa z udziałem motorów z lat 60 oraz nowszych egzemplarzy oraz akademia plastyczna dla dzieci.
Głównym celem, przyświecającym organizacji turnieju była zbiórka środków na remont zabytkowego kościoła. Dzięki życzliwości uczestników turnieju udało się zebrać ponad 5 tyś. zł. Serdecznie wszystkim dziękujemy!

Źródło: Krzysztof Skrzypnik

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.