LATO w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

06-08-2018

LATO w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na dwa kolejne wydarzenia, które odbędą się w ramach tegorocznych Akcji na Wakacje. Są to wydarzenia otwarte, bezpłatne, dostępne dla każdego młodego mieszkańca Sulęcina.

Plenerowy spektakl teatralny - "Bazyliszek"

Wtorek - 07.08.2018 r, Sulęcin odwiedzi  Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE z Krakowa, zaprezentuje przed publicznością na Placu Czarnieckiego spektakl "Bazyliszek". Zapraszamy o godzinie 10:00, wstęp całkowicie bezpłatny!

Święto Pszczoły

Sulęciński Ośrodek Kultury wraz z Gospodarstwem Pszczelarskim Dutkowiak oraz Łagowsko-Sulęcińskim Parkiem Krajobrazowym zapraszają na obchody Święta Pszczoły, które rozpoczną się 8 sierpnia 2018 roku, o godzinie 10.00 na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie.

bazyliszek_ok_2246_01

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.