OSTRZEŻENIE!

UPAŁ/3
Obszar: województwo lubuskie
Ważność : od godz. 12:00 dnia 07.08.2018 do godz. 22:00 dnia 09.08.2018
Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 32 st. do 35 st. Temperatura minimalna w nocy od 18 st. do 21 st
.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%):90%
Czas wydania: godz.12:54 dnia 06.08.2018
Dyżurny Synoptyk IMGW-PIB: Małgorzata Piotrowska
Biuro: Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich Wydział w Szczecinie
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.