10-09-2018

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Sulęcinie
Informuje się, że organem władnym do oceny pod względem merytorycznym jakości wody do spożycia oraz stwierdzania stopnia jej przydatności do spożycia przez ludzi na terenie Powiatu Sulęcińskiego jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sulęcinie.
Obowiązującymi komunikatami w sprawie braku przydatności wody do spożycia na terenie Gminy Sulęcin, są te wydane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sulęcinie.
Zgodnie z decyzją PPIS w Sulęcinie z dnia 08.09.2018 r. orzeka się:
- o braku przydatności wody do spożycia przez ludzi oraz przygotowania posiłków;
- woda do mycia i kąpieli może być wykorzystana tylko po wcześniejszym przegotowaniu;
- woda bezpośrednio z kranu może być wykorzystywana tylko i wyłącznie do spłukiwania urządzeń sanitarnych.
Sformułowanie:tylko po wcześniejszym przegotowaniu - doprowadzenie wody do wrzenia (100 ° C )i ostudzeniu jej przez użycie wody z cysterny lub z butelki.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.