yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

10-09-2018

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Sulęcinie
Informuje się, że organem władnym do oceny pod względem merytorycznym jakości wody do spożycia oraz stwierdzania stopnia jej przydatności do spożycia przez ludzi na terenie Powiatu Sulęcińskiego jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sulęcinie.
Obowiązującymi komunikatami w sprawie braku przydatności wody do spożycia na terenie Gminy Sulęcin, są te wydane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sulęcinie.
Zgodnie z decyzją PPIS w Sulęcinie z dnia 08.09.2018 r. orzeka się:
- o braku przydatności wody do spożycia przez ludzi oraz przygotowania posiłków;
- woda do mycia i kąpieli może być wykorzystana tylko po wcześniejszym przegotowaniu;
- woda bezpośrednio z kranu może być wykorzystywana tylko i wyłącznie do spłukiwania urządzeń sanitarnych.
Sformułowanie:tylko po wcześniejszym przegotowaniu - doprowadzenie wody do wrzenia (100 ° C )i ostudzeniu jej przez użycie wody z cysterny lub z butelki.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.