Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Koncert relaksacyjny

14-09-2018

Koncert relaksacyjny
Zapraszamy bardzo serdecznie na koncert relaksacyjny, który odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury przy ul. Stanisława Moniuszki 1, w niedzielę 23 września o godz. 18.00. Seans kąpieli w dźwiękach potrwa około 90 minut i przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie miło spędzić czas, odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować.

W czasie seansu używane są różnego rodzaju instrumenty muzyczne mające pomóc w relaksie. Głównie wykorzystywane są terapeutyczne misy dźwiękowe, gongi wietrzne, gongi typu Tam-Tam, dzwonki Koshi, dzwony rurowe, kalimba, kije deszczowe, kamertony itp. Czasami wykorzystywany jest również śpiew. Dzięki połączeniu wielu różnych dźwięków taki seans jest magiczną podróżą w głąb siebie.

Jeśli zupełnie nie możesz sobie wyobrazić jak to może wyglądać to zapraszamy do zajrzenia na youtube, aby mieć mały przedsmak magicznych dźwięków, które na żywo usłyszysz w czasie koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=uJJPW4MdO6Q&t=69s

Kąpiel w dźwiękach odbędzie się w bezpiecznej, kameralnej i przyjaznej przestrzeni, w której każdy będzie miał szansę poczuć się dobrze. Spotkanie ma charakter otwarty i po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności można wziąć w nim udział bez żadnych wymogów.

Można wziąć udział w spotkaniu jednorazowo, lub korzystać z nich systematycznie. Nie ma ku temu żadnych przeciwskazań. Spotkania będą kontynuowane raz w miesiącu. Kolejne terminy spotkań to: 14 października, 4 listopada i 2 grudnia. Godzina bez zmian.

Na spotkanie należy zabrać ze sobą karimatę, koc i poduszkę, aby zapewnić sobie komfortowe ułożenie ciała. Preferowana pozycja w czasie koncertu to pozycja leżąca. Warto więc założyć na siebie ubranie, które zapewnia komfort, ciepło i wygodę oraz nie krępuje ruchów.

Koncert poprowadzi Malwina Aurelia Atras - certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. ( www.facebook.com/terapiadzwiekiemgorzow/ ),

Ilość osób, która może wziąć udział w spotkaniu jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca pod numerem telefonu: 607-217-706.

TERMIN: niedziela 23 września 2018 godz. 18.00
MIEJSCE: Sulęciński Ośrodek Kultury ul. Stanisława Moniuszki 1 SULĘCIN lubuskie
INWESTYCJA W SIEBIE: 30 zł
REZERWACJA MIEJSCA: tel.: 607-217-706

koncert_relaksacyjny__plakat_zbiorczy_1000

Źródło: SOK

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta