Ludzie z Pasją

27-09-2018

Ludzie z Pasją

Mieszkanka Powiatu Sulęcińskiego Pani Lucyna Poznańska wzięła udział w PROJEKCIE SOCJALNYM Bieg dookoła Województwa Lubuskiego LUDZIE Z PASJĄ. Projekt dotyka problemów związanych z uzależnieniami, co w konsekwencji niesie ze soba wykluczenie społeczne. Zadaniem Biegu dookoła Województwa Lubuskiego jest zwrócenie uwagi na grupy wykluczone społecznie, bądź zagrożone wykluczeniem oraz promowanie życia wolnego od uzależnień.

W każdym miejscu docelowym na trasie biegu, od 24-28 września organizowane będą spotkania lokalnej społeczności z ludźmi z pasją, którym udało się odnieść zwycięstwo nad samym sobą. Celem głównym projektu jest integracja społeczna grup wykluczonych z powodu uzależnienia, przybliżenie problemu oraz konsekwencji z tym związanych takich jak: bezdomność, utrata praw rodzicielskich, zaburzony system funkcjonowania. Poprzez bieg zarówno organizatorzy jak i uczestnicy chą  pokazać, że człowiek sam w sobie jest kluczem do rozwiązywania problemów życiowych

Źródło: Lucyna Poznańska

plakat_a3_bieg_dookoa_woj_lubuskiego_2018_1783

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.