Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

05-10-2018

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Klub u Bulka serdecznie zaprasza na kolejne świetne muzyczne wydarzenie w nowym sezonie koncertowym. Koncert zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.

Gdzie? Klub u Bulka
Kiedy? 19.10.2018 r.,godz. 20:00
Bilety: 20/30 - szczegóły dotyczące rezerwacji oraz sprzedaży biletów na stronie internetowej Organizatora.

5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Koncerty 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu.

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ostatniej edycji The Voice of Poland i potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze - fenomenalny kontakt z publicznością. 5 RANO od wielu lat pojawia się na największych scenach, festiwalach zdobywając szereg nagród, ale uwielbia grać także koncerty klubowe. Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze" u boku Sebastiana Riedla & Cree.
Zespół z podniesionym czołem supportował najwięsze gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy. W 2018 roku zespół wyda swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty.

5_rano_premiera_plyty_1000

Źródło SOK

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.