Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

„Nauczycielu jesteś mi naprawdę bliski

08-11-2018

„Nauczycielu jesteś mi naprawdę bliski
15.10.2018r. młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie zaprosiła grono pedagogiczne na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to szczególna okazja, aby przypomnieć o  tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi - są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają talenty, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań, są współautorami uczniowskich sukcesów.
Treść tegorocznych Obchodów pięknie wpisała się w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę
W prezentacji multimedialnej uczniowie przedstawili historię oświaty w Polsce od założenia Akademii Krakowskiej przez Kazimierza Wielkiego, po czasy współczesne, podkreślając ogromną rolę wielkich postaci historycznych, pedagogów i osób zasłużonych dla rozwoju edukacji w naszym kraju, którzy swoją postawą, czasem najwyższym poświęceniem pokazali, jak ważne jest dla nich młode pokolenie. W części artystycznej wystąpili uczniowie i nauczyciele Szkolnego Koła Teatralnego „Bystrzaki" w przedstawieniu pt. „Jak powstał Dzień Nauczyciela".
Kwiaty złożone przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na ręce pani dyrektor były uczniowskim podziękowaniem skierowanym do wszystkim nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, którzy każdego dnia są kontynuatorami wiekowych tradycji, dbają o naszą edukację, rozwój, bezpieczeństwo. Przez cały dzień w Ich stronę płynęły piękne życzenia, uśmiechy, kwiaty i słodkie upominki.
Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj, podziękowała wszystkim pracownikom Szkoły za niezmiernie ważną, niełatwą pracę związaną z kształceniem, wychowaniem i opieką. Uczniom życzyła owocnej edukacji, młodzieńczego uśmiechu, radości i sukcesów z wzajemnej współpracy.
 
 
Źródło: ZSLiZ - Weronika Młyńczak ucz. kl II Tlog/ek

Galeria

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta