Kino Objazdowe w SOK

Bilety:
14 zł - bilet ulgowy
16 zł - bilet normalny

Bilety: www.film.opole.pl lub sprzedaż na miejscu - godzinę przed pierwszym seansem.

Grinch
Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures - komedia animowana „Grinch" - na podstawie świątecznego klasyka - książki „Dr. Seuss". Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym - by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu. Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa - Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia. Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie - celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest... kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja. Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?
Czas trwania: 90 minut

Miłość jest wszystkim
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos... Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim" czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Czas trwania: 130 minut

Źródło: SOK