28-11-2018

Koncert: Z pastorałką na święta

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Soliści Studia Piosenki SOK zapraszają!

Koncert: Z pastorałką na święta
Klub u Bulka-14.12.2018 r., godz. 18:00.
Wstęp wolny!

Soliści Studia Piosenki SOK po raz kolejny wystąpią w klimatycznej piwnicy naszego Klubu, tym razem w zimowo-świątecznym repertuarze.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

To będzie kolejne wyjątkowe, muzyczne wydarzenie!

Źródło: SOK

Załączniki:

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.