Wigilia Miejska

04-12-2018

Wigilia Miejska
Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart, serdecznie zapraszają na tegoroczną Wigilię Miejską, która odbędzie się na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie w niedzielę, 16 grudnia o godzinie 15:00. W programie świątecznego spotkania znajdą się m.in.: degustacja potraw świątecznych, kiermasz ozdób oraz program artystyczny - koncert kolęd i piosenek.

W czasie Wigilii Miejskiej harcerze z Hufca ZHP w Sulęcinie przekażą także mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju. Spędźmy razem ten magiczny przedświąteczny czas.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: SOK

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: