Wigilia Miejska

04-12-2018

Wigilia Miejska
Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart, serdecznie zapraszają na tegoroczną Wigilię Miejską, która odbędzie się na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie w niedzielę, 16 grudnia o godzinie 15:00. W programie świątecznego spotkania znajdą się m.in.: degustacja potraw świątecznych, kiermasz ozdób oraz program artystyczny - koncert kolęd i piosenek.

W czasie Wigilii Miejskiej harcerze z Hufca ZHP w Sulęcinie przekażą także mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju. Spędźmy razem ten magiczny przedświąteczny czas.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: SOK