27 finał WOŚP

07-01-2019

27 finał WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - finał
Sztab Sulęcin - Sulęciński Ośrodek Kultury, ul. Moniuszki 1.
13.01.2019 r.
Dzień wcześniej gramy w Klubie u Bulka - J&J Day Fest 12.01
Już 13 stycznia 2019 roku po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Jak każdego roku Sulęcin przyłącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Sztab przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury organizuje szereg atrakcji z myślą o Was! Finał orkiestrowego grania odbędzie się w Sali Widowiskowej SOK, natomiast już od rana w naszym mieście będzie głośno! Nie obędzie się bez występów artystycznych, atrakcji dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek... Na ulice miasta i sołectw wyruszy 60 wolontariuszy z puszkami - wypatrujcie ich i grajcie razem z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej!

WOŚP 2019 - program
12.01.2019 r.
Godz. 17:00, hala I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza - mecz - STS Olimpia Sulęcin vs. MKS Ślepsk Suwałki - kwesta na meczu!
Godz. 20:00, Klub u Bulka - J&J Day: Strojnowy + Golden Life - wejście - min 20zł do puszki WOŚP. W programie koncert + licytacje.
13.01.2019 r.
Kwesta na ulicach miasta oraz sołectw Gminy Sulęcin odbywa się w godzinach 09:00-16:00.
Godz. 11:00-13:00, Plac Czarnieckiego - występ Solistów Studia Piosenki SOK
Godz. 11:00-14:00, Plac Czarnieckiego - Harcerska Wioska
Godz. 11:30, zbiórka - Plac Czarnieckiego - Wycieczka rowerowa z beCYKL nad Jezioro Ostrowskie (trasa ok. 10 km)
Godz. 13:00, Jezioro Ostrowskie - Morsowanie
A ponadto... ul. Żeromskiego 40, Paulina Solska Make Up & Beauty - Warsztaty makijażu (Wstęp: 80 zł - do puszki WOŚP) - obowiązują zapisy telefoniczne.
Od godz. 15:00, ul. Moniuszki 1 - Sulęciński Ośrodek Kultury: retro kącik, kawiarenka, loteria balonowa
Godz. 16:00, Sala Widowiskowa SOK: koncert finałowy + licytacje.

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.