Stand -Up w Klubie u Bulka

20 zł - przedsprzedaż
30 zł - cena w dniu wydarzenia

Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym - bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego wydarzenie. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych wydarzeniach.

1 dnia lutego w naszej klimatycznej piwnicy Klubu u Bulka wystąpią:

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat, współtwórca Stand-up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Up, Szczecińskiej Sceny Komediowej. Gospodarz kilku scen stand-upowych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego".
W swoim programie "Historie", nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec, co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Podczas swoich występów nawiązuje świetny kontakt z publicznością i zaraża ich pozytywną energią.
Paweł to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Na pierwszym miejscu stawia cięty język i ostre żarty. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza.

Zapraszamy do Klubu u Bulka na piątek z humorem!

stand_up_1920

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.