Tytuł „Brązowej Szkoły 2019" dla I LO

31-01-2019

Tytuł „Brązowej Szkoły 2019
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie uzyskało tytuł „Brązowej Szkoły 2019". Wobec tego znalazło się wśród 1000 najlepszych szkół licealnych w Polsce i pośród około 100 liceów w województwie lubuskim. Kapituła rankingu przyznała naszej szkole 14 miejsce w województwie.
Zgodnie z postanowieniem Kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów.
Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Źródło: I LO w Sulęcinie, nauczyciel Wioletta Bartniak

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.