Rock and Beer Fest 2019 - III edycja

07-02-2019

Rock and Beer Fest 2019 - III edycja

Rock and Beer Fest to największa tego typu impreza w regionie, organizowana w pomieszczeniu zamkniętym i pierwsza tak duża w noworocznym kalendarzu wydarzeń Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na trzecią odsłonę owianego legendami wydarzenia - dwa dni, dwie sceny, muzyka 100% na żywo i oczywiście Piwna Rewolucja* z ponad setką gatunków piw!

Rock and Beer to prawdziwa uczta dla koneserów dobrego rockowego grania i złocistego trunku!

Sulęciński Ośrodek Kultury

ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
08-09.02.2019 r.

Bilety:
Piątek - 15 zł
Sobota - 50/60 zł (możliwość zapłaty przelewem - numer konta bankowego: 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew z dopiskiem "Rock&Beer Fest 2019")

Sprzedaż na miejscu w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Rezerwacja biletów oraz szczegóły pod numerem telefonu: 506 070 879.

W tym roku podczas III edycji wydarzenia wystąpią:

PIĄTEK 08.02.2019 r., Klub u Bulka
* DOBRE PIWO + support TSZD (trap)
SOBOTA 09.02.2019 r, Sala Widowiskowa SOK
* LUXTORPEDA
* POWER OF TRINITY
* LA NINIA
* PENERRA

Dodatkowa atrakcja - wystawa fotografii Macieja Gajdy (fotografia koncertowa) oraz PIWNA REWOLUCJA

O zespołach:

LUXTORPEDA - Luxtorpeda powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo i 2Tm2,3. Muzyk do współpracy zaprosił związanych z zespołem 2Tm2,3 gitarzystę Roberta Drężka i basistę Krzysztofa Kmiecika oraz ówczesnego perkusistę Turbo i zespołu Armia Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław „Hans" Frencel, raper znany z duetu Pięć Dwa.
Dyskografia:
„Luxtorpeda" 2011
„Robaki" 2012
„A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki" 2014
„MYWASWYNAS" 2016

POWER OF TRINITY - Łódzki zespół wytworzył swój oryginalny styl na łączeniu gatunków na pozór bardzo od siebie odległych. Mocne surowe, rockowe riffy współgrają z elementami charakterystycznymi dla muzyki dub i reggae, a całości dopełnia czasami subtelna, czasami zaś agresywna elektronika. Drugi album Power of Trinity - "Loccomotiv" stał się jedną z najbardziej popularnych polskich rockowych płyt roku 2011.
Dyskografia:
„11"- 2007
„Loccomotiv" - 2011
„Legorock" - 2014
Jakub Koźba - wokal
Łukasz Cyprys - gitara
Paweł Wochna - gitara basowa
Grzegorz Graczyk - perkusja

LA NINIA - Projekt powołany do życia przez Daniela Ludwiczaka odpowiedzialnego za wszystkie kompozycje projektu. Wspierany od samego początku przez Janusza Duzia, nabrał ostatecznej muzycznej formy.
Mateusz Popis-wokal
Janusz Duź - gitara
Daniel Ludwiczak - gitara
Sergiusz Paszkiewicz -bass
Joachim Jura -drums
Muzyka, którą serwuje LaNinia cechują mocne kompozycje. Na próżno szukać w ich twórczości ballad. Jest za to niski strój gitar oraz ciężki soczysty groove. Do tego wszystkiego należy dodać piekielnie mocny oraz melodyjny wokal Mattiego.
Zespół w 2018 roku wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną Loneliness.

PENERRA - Penerra powstała z inicjatywy Kreda w połowie 2016 roku, dołączył do niego Maks, a zaraz po nim zaproszenie przyjął również jego ojciec, Maciej. Skład uzupełnił Pedro, pracujący właśnie nad tekstami i wokalami. Najnowszym "nabytkiem" jest Jarek, perkusista zespołu Gomor.

Penerra to skład metalowy, odwołujący się w swojej muzyce zarówno do klasyki gatunku, jak i do nowszych brzmień. Twórczością Penerry mogą zainteresować się zarówno fani Black Sabbath, Deep Purple czy Metalliki, jak i zwolennicy Rammsteina, Fear Factory lub Sepultury, czy też Limp Bizkit i Deftones.
Jahnz - guit.
Kred - bass, backing voc.
Max - guit.
Pedro - voc.
Yaro - dr.

DOBRE PIWO - Zespół rockowy „DOBRE PIWO" powstał w roku 1991 roku.
Owocami pracy zespołu jest ponad 30 autorskich utworów i dwie płyty, które zostały nagrane w zielonogórskim i poznańskim studiu.
Po owocnej 5 letniej karierze zespołu nastąpiła 15 letnia przerwa, która 2013 roku zakończyła się po serii udanych koncertów. Zespół został gorąco przyjęty przez publiczność. W zawrotnym tempie osiągnął dawny poziom, a nawet szuka nowych dróg rozwoju. W kwietniu 2014 dołącza do zespołu nowy wokalista i gitarzysta Patryk Kubicki wnosząc ciekawy agresywny wokal ,który przyczynił się do nieco mocniejszego grania kapeli.
Perkusja - Wojtek Wystop
Bass - Arkadiusz Ropella
Gitara wokal - Lucjan Harańczyk
Gitara wokal - Patryk Kubicki

Bądźcie z nami podczas tegorocznej, III edycji Rock&Beer Fest!
  Alkohol TYLKO DLA pełnoletnich!

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.