Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów

07-02-2019

Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów
W ubiegłą sobotę (02.02.2019 r.) w Nowogrodzie Bobrzanskim odbyla sie III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udzial w niej wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona uzsykujac satysfakcjonujace wyniki.
Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, tuż za nim na IV pozycji był Marcin Markowski.

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, III miejsce - Milena Gierońska. W lidze udzial wzieli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska. Ostatni turniej czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodnikow bioracych udzial w Lidze i powodzenia w rundzie finałowej!

 

Źródło: Sulęcińske Stowarzyszenie Badmintona

Galeria

OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta