Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów

07-02-2019

Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów
W ubiegłą sobotę (02.02.2019 r.) w Nowogrodzie Bobrzanskim odbyla sie III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udzial w niej wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona uzsykujac satysfakcjonujace wyniki.
Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, tuż za nim na IV pozycji był Marcin Markowski.

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, III miejsce - Milena Gierońska. W lidze udzial wzieli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska. Ostatni turniej czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodnikow bioracych udzial w Lidze i powodzenia w rundzie finałowej!

Źródło: Sulęcińske Stowarzyszenie Badmintona

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności: