Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w Turskim Domu

12-03-2019

Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w Turskim Domu
11 marca był wyjątkowym dniem zarówno dla Mieszkańców jak i Pracowników Turskiego Domu, a to za sprawą wizyty specjalnego gościa - Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej. Panią Minister przywitali Starosta Sulęciński Tomasz Jaskuła oraz Dyrektor DPS Pani Małgorzata Krasowska-Marczyk. W spotkaniu wzięła również udział Pani Gabriela Trzpis reprezentująca Radę Powiatu Sulęcińskiego.
Spotkanie Mieszkańców oraz Pracowników DPS-u z Panią Minister było doskonałą okazją do rozmów o bieżącej działalności Turskiego Domu, problemach dnia codziennego oraz potrzebach podopiecznych DPS-u. Była to również okazja do zadawania pytań, na które Pani Minister chętnie odpowiadała. Korzystając z okazji Podopieczni Turskiego Domu zaprezentowali Pani Minister swój dorobek artystyczny. Zapraszamy do galerii!