Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w Turskim Domu

12-03-2019

Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w Turskim Domu
11 marca był wyjątkowym dniem zarówno dla Mieszkańców jak i Pracowników Turskiego Domu, a to za sprawą wizyty specjalnego gościa - Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej. Panią Minister przywitali Starosta Sulęciński Tomasz Jaskuła oraz Dyrektor DPS Pani Małgorzata Krasowska-Marczyk. W spotkaniu wzięła również udział Pani Gabriela Trzpis reprezentująca Radę Powiatu Sulęcińskiego.
Spotkanie Mieszkańców oraz Pracowników DPS-u z Panią Minister było doskonałą okazją do rozmów o bieżącej działalności Turskiego Domu, problemach dnia codziennego oraz potrzebach podopiecznych DPS-u. Była to również okazja do zadawania pytań, na które Pani Minister chętnie odpowiadała. Korzystając z okazji Podopieczni Turskiego Domu zaprezentowali Pani Minister swój dorobek artystyczny. Zapraszamy do galerii!

Galeria

OGŁOSZENIA

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta