Babimost Open 2019

14-03-2019

Babimost Open 2019
W dniach 9-10.03 br. odbyły się zawody Babimost Open 2019.
Nasi wspaniali zawodnicy pokazali klasę. Ola Cieplak pokonała wszystkie zawodniczki i tym samym przywiozła złoto do Sulęcina. Karol Chojnacki był najlepszy w swojej kategorii i również przywiózł złoto. Milena Gierońska wywalczyła brąz.
Magdalena Piechowiak w ćwierćfinale po zaciętej walce przegrała w ostatnim secie 15:14 i tym samym zajęła 5-8 miejsce. Arkadiusz Warkocz z partnerem deblowym Piotrkiem Gajewskim wygrali swoją grupę.
Zainteresowanie zawodami było bardzo duże. Zawodnicy przybyli z różnych miast reprezentując swoje kluby. Liczna grupa reprezentowała Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona: Aleksandra Cieplak, Karol Chojnacki, Milena Gierońska, Julia Łaniec, Jan Pietrzak.
Młodsi zawodnicy mieli wsparcie starszych: Magdalena Piechowiak, Rafał Mazur, Arkadiusz Warkocz, Daniel Gościło, Maciej Stasiłowicz.
Świetna organizacja turnieju i atmosfera zagrzewała zawodników do walki. BRAWO !!! Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Dofinansowano z budżetu Gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.

Żródło: Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona