Stand-Up Pałubski i Ćwiek

Godz. 20:00
Bilety: 25/30 zł

Rezerwacja biletów i szczegóły pod numerem telefonu: 506 070 879
Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym - bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego wydarzenie. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych wydarzeniach.
Oto StandUp, jakiego nie było!
Michał Pałubski - aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!
Jakub Ćwiek - oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy, może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu?
Przyjdź i przekonaj się sam!

stand_up_26_kwiecie_1000

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.