Wieczór poezji

09-05-2019

Wieczór poezji

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór z poezją, która będzie czytana i śpiewana. Widowisko "Rzeka słów - wieczór poezji nie tylko śpiewanej..." zostanie zaprezentowane w ramach Tygodnia Bibliotek 2019. Podczas wydarzenia wystąpi zespół BREVKI.

Do obejrzenia tego niezwykłego spektaklu zapraszamy w piątek (10.05.2019 r.) o godzinie 18.00 do Parku Miejskiego w Sulęcinie. Wstęp bezpłatny!

BREVKI to połączenie kobiecego głosu i gitary akustycznej w oryginalnych, autorskich aranżacjach. Tworzona przez nich muzyka przywodzi momentami na myśl krainę łagodności, a kiedy indziej akustycznego rocka. Duet powstał w grudniu 2018 roku, a tworzą go Paulina - wokalistka, autorka tekstów oraz Grzegorz - gitarzysta.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.