Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wake Up & Live

15-05-2019

Wake Up & Live

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki.

Kiedy? 31.05-02.06.2019.

Gdzie? Sulęcin, ul. Moniuszki 1 (obiekty SOK).

Wstęp FREE!

Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od trzynastu lat. Na przestrzeni lat Wake Up & Live stał się wydarzeniem międzynarodowym - Sulęcin odwiedzają zespoły oraz słuchacze z zagranicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael). To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki, wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE, ponieważ Wake Up & Live to nie tylko muzyka. To także działania animacyjne i prospołeczne: wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i wiele innych.

W 2019 roku na naszej festiwalowej scenie zagrają: BaiKA, Gutek, Łydka Grubasa, Kufajka Rencisty, Brodacze Live Act, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Krambabula, Freeman, OHO!KOKO, The Postman                                                     

Ważnym elementem wydarzenia jest Wake Up Kids. XIII edycję postanowiliśmy wzbogacić również o Wake Up Senior - to pierwsza tego typu impreza w tej części kraju! Niedziela, czyli ostatni dzień festiwalu, będzie dniem pełnym atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych oraz koncerty.

Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki - tego nie możecie przegapić!

Znajdźcie nas w sieci!

www.facebook.com/wakeupfestiwal

www.wakeupfestiwal.pl

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka