Wake Up & Live

15-05-2019

Wake Up & Live

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki.

Kiedy? 31.05-02.06.2019.

Gdzie? Sulęcin, ul. Moniuszki 1 (obiekty SOK).

Wstęp FREE!

Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od trzynastu lat. Na przestrzeni lat Wake Up & Live stał się wydarzeniem międzynarodowym - Sulęcin odwiedzają zespoły oraz słuchacze z zagranicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael). To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki, wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE, ponieważ Wake Up & Live to nie tylko muzyka. To także działania animacyjne i prospołeczne: wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i wiele innych.

W 2019 roku na naszej festiwalowej scenie zagrają: BaiKA, Gutek, Łydka Grubasa, Kufajka Rencisty, Brodacze Live Act, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Krambabula, Freeman, OHO!KOKO, The Postman

Ważnym elementem wydarzenia jest Wake Up Kids. XIII edycję postanowiliśmy wzbogacić również o Wake Up Senior - to pierwsza tego typu impreza w tej części kraju! Niedziela, czyli ostatni dzień festiwalu, będzie dniem pełnym atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych oraz koncerty.

Wake Up & Live - Festiwal Muzyki i Sztuki - tego nie możecie przegapić!

Znajdźcie nas w sieci!

www.facebook.com/wakeupfestiwal