Dni Sulęcina 2019

07-06-2019

Dni Sulęcina 2019

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na tegoroczne Dni Sulęcina, które odbędą się w dniach 21-23.06.2019 r.

Wstęp BEZPŁATNY!

Poniżej zamieszczamy program wydarzenia.

PROGRAM:

Piątek - 21 czerwca - Park Miejski / Kontener Kultury
21:00 - TRUPIĘGI - koncert

Sobota - 22 czerwca - Park Miejski / Przestrzeń miasta
09:00 - Wycieczka Rowerowa - Sulęcin i okolice (Wycieczka współorganizowana z beCYKL.pl) Start: Plac Czarnieckiego
10:00 - Turniej Piłki Nożnej (Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie). Współorganizatorzy: PAP Bosko Sulęcin oraz Stal Sulęcin.
10:00 - Turniej Szachowy - Sala Kameralna SOK
16:00-16:30 - Przyjmowanie wianków na konkurs (Biuro Konkursowe przy Kontenerze Kultury - Park Miejski)
17:00-18:00 - Letnia Akademia Karate Karola Buksztynowicza
17:00-18:30 - Warsztaty wyplatania wianków ze Stowarzyszeniem Mam Pomysł
17:00-20:00 - Piknik Rodzinny (animacje, bańkolandia, wioska harcerska, gry i zabawy)
18:00 - FSU Fest - Made in Sulęcin. Wystąpią: grupa teatralna BA-JAGA, soliści Studia Piosenki SOK, Maciek Barden, JuKaMa, zespół Brevki.
20:30-21:30 - Widowisko teatralno-muzyczne „Moje córki czarownice"

21:30 - Korowód Świętojański
22:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszy Wianek Świętojański, puszczanie wianków do Postomii, FIRESHOW Sagitta oraz OGNISKO - promenada przy Postomii, zejście przy Cukierni Monika.

Niedziela - 23 czerwca - Plac Czarnieckiego / SOK / Promenada przy Postomii
12:00 - Regaty Na Postomii
13:00 - Wyścig Kaczek - konkurs
14:00-15:30 - Festiwal Przedszkolaków - duża scena
15:30-16:00 - Występ artystów Studia Piosenki SOK /I cz./
16:00-16:30 - Grupa kabaretowa Teraz My
16:30:17:00 - Występ artystów Studia Piosenki SOK / II cz./
17:00 - Wręczenie wszystkich nagród w konkursach, odbywających się podczas Dni Sulęcina.
17:30 - A l i v e - koncert
18:10 - Late Nights - koncert
19:10 - GOOSEBUMPS - koncert
20:30 - Kasia Kowalska - koncert
22:10-23:40 PESOS SAX FIGHTER / DJ MAXX - music show

UWAGA - podczas tegorocznych Dni Sulęcina zorganizowanych będzie kilka ciekawych konkursów - serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału! Czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański

Regaty na Postomii

Wyścig Kaczek

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sulęcina

Szczegóły dotyczące konkursów, a także niezbędna dokumentacja (regulaminy, zgody na wykorzystanie wizerunku dla dziecka i osoby dorosłej oraz karty uczestnictwa dziecka i osoby dorosłej) znajdują się na stronie internetowej Organizatora: www.soksulecin.pl.

Szczegóły również pod numerem telefonu 95 755 24 77.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.