Spotkanie z Martą Frej

24-06-2019

Spotkanie z Martą Frej
Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie serdecznie zapraszają na spotkanie z Martą Frej,
połączone z wystawą jej prac.
Park Miejski - Kontener Kultury
30.06.2019 r., godz. 19:00
Wstęp bezpłatny!
Marta Frej - polska malarka, ilustratorka i animatorka kulturalna. Prezeska zarządu Fundacji Kulturoholizm z siedzibą w Częstochowie. Jest współzałożycielką i koordynatorką Klubu Krytyki Politycznej w Częstochowie. Asystentka w pracowni rysunku i malarstwa prof. M. Czajkowskiego na ASP w Łodzi (2005-2009), laureatka nagrody Okulary Równości 2015, przyznawanej przez Fundację im. Izabeli Jarugi- Nowackiej. Obecnie pracuje w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie. Osoba nietuzinkowa, niezwykle utalentowana. Nie możecie przegapić tego spotkania!

Zobaczcie prace Marty:

marta_frej_sok_2_1440

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.