Letnia Scena Stand-upu w Klubie u Bulka

06.07.2019 r, godz. 20:00

Bilety: 20/25 zł / Rezerwacja pod numerem: 506070879
6 lipca w Klubie u Bulka wystąpią: Paweł Reszela i Michał Bednarowicz

Paweł Reszela - polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Podczas swoich występów nawiązuje świetny kontakt z publicznością i zaraża ich pozytywną energią.
Paweł to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Na pierwszym miejscu stawia cięty język i ostre żarty. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Uwaga - Paweł Reszela podczas występu będzie nagrywał swój materiał promocyjny.

Michał Bednarowicz - komik z Poznania, który niby niedawno zaczął ale już teraz prezentuje się świetnie. Jego grzeczny wygląd i ostre żarty sprawiają, że jest to mieszanka wybuchowa! Przekonajcie się na żywo!

6_lipiec_2019___20_00_klub_u_bulka___bilety_20_25_z_640

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.