Akcje na wakacje

22-07-2019

Akcje na wakacje
Za nami pierwszy tydzień tegorocznych wakacyjnych zajęć dla dzieci - w tym roku Akcje na Wakacje to podróż „Bez paszportu do Afryki i Indii". Jak sam tytuł wskazuje, w pierwszym tygodniu wybralismy się na Czarny Ląd - w dniach 16, 17 i 18 lipca odkrywaliśmy największe tajemnice Afryki.
Czym się zajmowaliśmy? Zajęcia zaczęliśmy od filmów edukacyjnych, dzięki którym wiemy już wszystko o: mieszkańcach, zwierzętach, strojach, obyczajach, ulicach, potrawach, a także tańcu i muzyce danego miejsca.

Naszym głównym elementem zajęć była nauka afrykańskiego tańca, który zaprezentujemy przed szerszą publicznością w dniu zakończenia wakacyjnych spotkań - 25 lipca.

A co poza tym? Tworzyliśmy recyklingowe instrumenty, a także elementy wystroju - biżuterię oraz tarcze z karonu. W kolejnym tygodniu (23, 24 lipca) mamy zajęcia dotyczące Indii, a 25 lipca planujemy zakończenie Akcji na Wakacje - zapraszamy o godzinie 17:30!

Źródło: SOK