Ostrzeżenia Meteorologiczne

29-08-2019

Ostrzeżenia Meteorologiczne

Burze z gradem/1
Obszar: powiaty: gorzowski, Gorzów Wielkopolski, krośnieński, międzyrzecki, nowosolski, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, świebodziński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski.
Ważność : od godz. 16:00 dnia 29.08.2019 do godz. 01:00 dnia 30.08.2019

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%):80%

Upał/2

Ważność : od godz. 13:00 dnia 26.08.2019 do godz. 18:00 dnia 29.08.2019
Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 31 st.C do 33 st.C. Temperatura minimalna w nocy od 18 st.C do 20 st.C
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%):90%
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu

Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

Źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu